Umywalki i dywaniki

 dywanik2
Łazienka jest pomieszczeniem o sanitarnym charakterze w którym przede wszystkim znaleźć powinny się podstawowe elementy takie jak umywalka, muszla klozetowa czy prysznic lub wanna. Jednak warto pamiętać o tym, że jest to miejsce w każdym domu, w którym spędzamy bardzo dużo czasu nie tylko na codziennej higienie ale także na relaksie. Rzeczy codziennego użytku, wydają nam się zbyt zwyczajne, by zwra­cać na nie uwagę, a cza­sami zdradzają najwięcej o naszym wnętrzu. Na przykład umywalka, która kojarzy nam się zazwyczaj z bielą i ceramiką, nie musi być nudnym zwyczajnym produktem.
W większości marek znajdziemy umywalkę w komplecie z szafką, ale są również  nablatowe lub wpuszczane w blat. Od niedawna panuje moda na konkretne kolory, które będą kontrastujące z innymi elementami. Wybierając odpowiednią umywalkę możemy sprawić, że będzie ona nie tylko funkcjonalny produktem, ale także spełni rolę dekoracyjną. Na rynku istnieją również umywalki szklane, które są nowoczesne a zarazem eleganckie, drewniane wykonane z materiału, który przechodzi specjalny proces, w którym drewno twardnieje i jest bardzo odporne na wilgoć czy pleśń.
Są także umywalki kamienne czy tradycyjne ceramiczne.
Warto również wyposażyć łazienkę w dywaniki, które zapewnią bezpieczeństwo a ich dodatkowym atutem będzie element dekoracyjny.
Oferta dywaników jest na prawdę spora, zaczynając od wykonanych z naturalnego drewna, przez mięciutkie dywaniki wykonane z połączenia najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przez tradycyjne poliamidowe. Dywaniki ożywią pomieszczenie a także dodadzą ciepłej lub nowoczesnej atmosfery. Każdy z nas lubi po wyjściu z wanny stanąć na cieplutkim i miękkim materiale, a taką właśnie przyjemność zapewniają dywaniki łazienkowe.

dywanik1

 

 

 


Warning: htmlentities(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /home/dywaniki/domains/dywaniki-lazienkowe.pl/public_html/wp-includes/general-template.php on line 1797

Dodaj komentarz